TENCEL

Tencel, ehk teisisõnu lyocell, on taastöödeldud kangas, mis on toodetud tselluloosist. Tencel on oma toormaterjalilt sarnane viskoosiga, kuid selle tootmine on keskkonnale erakordselt vähekoormav. Tselluloosi töötlemiseks kasutatakse mürgivaba keemilist lahust, mis on taaskasutatav. Kangas on sile ja pehme, hea imavusega, kehatemperatuuri reguleeriv ja luksusliku välimusega.

BAMBUS

Naturaalne bambuskiud on tuntud oma antibakteriaalsuse poolest- see pärsib bakterite paljunemist ning kaitseb hallituste ja seente eest. Bambusest voodipesu laseb keha hästi hingata ning aitab magades kehatemperatuuri hoida stabiilsena. Bambuskiust valmistatud froteekangas on naha vastas ülimalt pehme ja imab hästi niiskust, mistõttu valmistatakse sellest ka erinevaid laste- ja beebitooteid.

SIID

Siid on üks populaarsemaid kangamaterjale tema unikaalsete omaduste poolest. Siidkangad on luksuslikud, mugavad ja hästi imavad, nad annavad suvel jahedust ja hoiavad talvel sooja. Lisaks on naturaalsest siidist valmistatud tooted tuntud omapärase läike ja kerguse poolest. Kangaid on lihtne värvida ja drapeerida. Siid- puuvillast kangad on kerged ja siidiselt pehmed. Puuvillasegu annab kangale juurde tugevust ja seetõttu võib teda ka tavapesumasinas pesta (kui hooldusjuhendil ei ole määratud teisiti).

PUUVILL

Meil on omatoodangus kasutusel erinevad puuvillased kangatüübid nagu satiin, percale, batist jne. Puuvill on nahasõbralik, hästi imav, hingav, mittestaatiline, talub hästi kuumust ja erinevaid pesuvahendeid. Puuvill- satiin on välimuselt siledam ja pehmem kui tavapärane labases siduses kootud puuvillakangas.

Percale'iks nimetetakse kõrgkvaliteedilisest puuvillakiust labases siduses peenekoelist kangast. Percale puuvillane materjal on mati viimistlusega ja naha vastas mõnusalt pehme. Lisaks on ta hästi hingav ja kaalult kerge, mistõttu sobib percail´ist voodipesu ideaalselt ka suvehooajaks. Batist on sarnaselt percailiga labases siduses peenekoeline kangas kuid õhem ja kergem.

LINA

Linane kangas on väga hea soojusjuhtivusega, mistõttu annab ta sooja jahedas ja jahutab palavas. Lisaks on ta hea imavusega ning kuivab kiiresti. Linakiud on antiseptiline, väga vastupidav ning suhteliselt pillingu- ja värvikindel. Ensüüm- või kivipestud linane on pehmem ja keha vastas meeldiv, seetõttu sobib see ka hästi voodipesu ja rõivaste tootmiseks.