Kodumaine Saaremaal sündinud bränd.

Mönna

Praktilised ja mugavad, ajatud ja omanäolised

Mönna on kodumaine Saaremaal sündinud bränd, mille eesmärk on pakkuda Sulle praktilisi ja mugavaid rõivaid, lastetooteid ning kodutekstiili. Brändi keskmeks on casual stiilis tooted, mida iseloomustavad vabadus ja pehmed jooned, ajatu disain ning omanäolisus.

Lastetooted

Mängupesa

Mängupesa, teisisõnu lebola, on mõeldud lastele mängimiseks, raamatu lugemiseks, niisama pikutamiseks ja paljudeks muudeks huvitavateks tegevusteks. Seal võib koos vanemagagi multikaid vaadata. Toote põhi on valmistatud vetthülgavast kangast, et seda oleks võimalik kasutada ka õues muru peal.

Pesa kate on kolmest küljest lukuga suletav, et seda oleks mugav pesemiseks ära võtta.

Ohutuse tagamiseks kasutame spetsiaalseid ilma tilata lukukelke.

Mõõdud
100x100cm, kõrgus 16cm, sügavus 11cm.

Materjal
Pealmine osa – 100% puuvill;
Põhi – 50% puuvill/ 50% lina, teflontöödeldud (vetthülgav);
Sisu – poroloon (tugevusaste HR35).

Hooldamine
Masinpestav (õrnpesu) 30°C. Keemiline puhastus ja pleegitamine keelatud.

Mönna - Mängumatt
Mängumatt

Pehme mängumatt loob Sinu lapsele mõnusa mängukeskkonna nii toas kui õues. Toote põhi on valmistatud vetthülgavast kangast, et seda oleks võimalik kasutada ka õues muru peal.

Mängumati kate on kolmest küljest lukuga suletav, et seda oleks mugav pesemiseks ära võtta. Et vältida tootel väikeseid lisadetaile, on ohutuse tagamiseks kasutatud spetsiaalseid ilma tilata lukukelke.

Mõõdud
118×118 x1,5cm; 130x100x1,5cm.

Materjal
Pealmine osa – 100% puuvill;
Põhi – 50% puuvill / 50% lina,
teflontöödeldud (vetthülgav)
Sisu – poroloon (tugevusaste E35), lateksist või kookoskiust matt.

Naturaalne lateks

Lateks on valmistatud looduslikust kummipuu piimast. Materjal on väga jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik ning ei sisalda ühtegi lahustit ja mürgist kemikaali. Tema biolagunevad koostisosad pärinevad taastuvatest ressurssidest ja veepõhistest toorainetest. Lateksi valmistamiseks kasutatavaid kummipuid ei võeta maha ega kahjustata mingilgi moel. Ühelt puult on võimalik koguda piima kuni 30 aastat. 

Lateks on elastsem ja vastupidavam kui tavaline poroloon. See on suurepärane materjal allergikutele, kuna on antibakteriaalne, tolmulestavaba ning vastupidav hallitustele. 

Lateksist tooted ei vaja erilist hooldust, aeg-ajalt võiks neid nende värskuse hoidmiseks vaid õhutada ja kloppida.

Kookoskiud

Kookoskiud on looduslik, vastupidav ja keskkonnasõbralik materjal, mida saadakse kookospähkli südamiku ja väliskesta vahelisest osast. Sellest toodetakse matte, madratseid, harju, kotte jpm. Toodete valmistamiseks ei kasutata keskkonnale kahjulikke keemilisi ühendeid. Materjal on antibakteriaalne, koikindel ja vastupidav seentele, mistõttu sobib see hästi allergikutele. 

Kookosmatid ja -madratsid on jäigema struktuuriga kui vahtmadratsid ning säilitavad oma vormi isegi peale pikaaegset kasutamist. 

Hooldamine
Masinpestav (õrnpesu) 30°C. Keemiline puhastus ja pleegitamine keelatud.

seljakott

Põnev seljakott jänese kõrvadega on Sinu lapsele ideaalne kaaslane reisidele, lasteaeda, trenni, kooli jne. Kotisuu on nööriga suletav. Koti sees asub väiksem lisatasku. 

Oeko-Tex Standard 100 sertifikaat tagab, et tootes kasutatavaid kangaid on testitud kahjulike ainete suhtes ja on inimese tervisele ohutud.

Ohutuse tagamiseks kasutame spetsiaalseid ilma tilata lukukelke.

Mõõdud
35x43cm.

Materjal
72% polüester, 28% puuvill; vooder 100% polüester (vetthülgav).

Hooldamine
Masinpestav (õrnpesu) 30°C. Keemiline puhastus ja pleegitamine keelatud.

Mönna beebi kaisukas
BEEBITEKK KAPUUTSI JA KÕRVADEGA

Mõõdud
100x100cm

Materjal
100% puuvillane veluur

Hooldamine
Masinpestav (õrnpesu) 30°C. 

BEEBITOOTED
kAISUKAS

Pehme kaisukas on valmistatud 100% puuvillasest veluurkangast ning toodet ilmestavad linased detailid. Kaisukale on lisatud mugav trukiga kinnitatav lutihoidja. Et vältida tootel väikeseid lisadetaile, on ohutuse tagamiseks looma nägu tikitud.

 

Mõõdud
Kehaosa 26×26 cm, kõrvad 18cm.

Materjal
Põhimaterjal 100% puuvill, lisadetailid 100% lina.

Hooldamine
Masinpestav (õrnpesu) 30°C.

BAMBUSEST PESUKINDAD

Lapse pesemiseks mõeldud vahvad kindad on valmistatud ülipehmest bambusviskoosist, mis on nahasõbralik ja antibakteriaalne materjal ning imab väga hästi niiskust.

Materjal
Põhimaterjal 85% bambusviskoos, 15% puuvill.

Hooldamine
Masinpestav (õrnpesu) 30°C. 

Lastetoodete edasimüüjad

Scroll to Top