Tööpakkumised

Siit leiad alati värskeima info meie tööpakkumistest.

B2B MÜÜGIAGENT,

TULE JA AITA MEIL VIIA ETTEVÕTTE MÜÜK JÄRGMISELE TASEMELE

Ootame oma meeskonda läbi ja lõhki müügiinimest, kes aitab meie ettevõttel müügis kasvada ja areneda. Põhiliseks väljakutseks ja eesmärgiks on uute klientide leidmine ning kliendisuhete hoidmine ja haldamine. Kindlasti ootame uuelt meeskonnaliikmelt ka uusi ideid ja ettepanekuid, et parendada ja arendada ettevõtte müügitegevust.

Meie meeskond pakub kvaliteetset ja professionaalset õmblusteenustOleme toeks vajalike materjalide leidmisel ja laseme konstrueerida sobivad lõiked. Koostöö tulemusel valmib soovitud mudelist prototüüp, mida kliendi soovil täiustame kuniks mudel on lõplikult tootmis- ja müügivalmis.

Ehk teisisõnu – kui kliendil on idee ja vajadus midagi toota, siis meie viime selle ellu! Vaja on lihtsalt Sind, kes meid potentsiaalse kliendiga kokku viib!

Kui Sul on eelnev B2B müügikogemus ja tunned, et müügitöö on Sinu kirg, siis ära kõhkle ja võta kindlasti ühendust!

Soovime vaid, et meie uus meeskonnaliige oleks täis entusiasimi ja motivatsiooni, et leida meile sobivad kliendid ja koostööpartnerid. Oluline on, et oleksid valmis end tekstiilimaailmaga kurssi viima ning valdaksid heal tasemel inglise keelt. Parajal määral võiks olla ka huumorimeelt, et meiega toime tulla ning paha ei tee ka hea kohanemisvõime selles kaootilises maailmas.
Valmisolek välislähetusteks võiks samuti olemas olla.

Meie garanteerime Sulle põneva ja vaheldusrikka eneseteostusvõimaluse tekstiili valdkonnas, kus põnevate lahenduste väljatöötamine toob mõlemale osapoolele meeldiva rahulolu. Kindlasti on Sinu tagalaks ka töökas meeskond, kes aitab nõu ja jõuga.

Meie meeskond tegutseb küll Saaremaal, aga Sina ela ja tööta kasvõi Paides, Põlvas või hoopis Rakveres. Aeg-ajalt lihtsalt ootame Sind Saaremaa õhku hingama.

 

Kui soovid lisainfot, siis helista meie värbamise projektijuhile Marilile 5561 3926 või tegevjuhile Tiiale 506 4025.
Kandideerimiseks saada oma tutvustus või CV aadressile personal@moonstar.ee hiljemalt 01.02.2023

*Moonstar OÜ jätab endale õiguse sobiva inimese leidmise korral lõpetada konkurss varem

Scroll to Top