Voodipesu

Meie tooted on hoolega loodud Sulle, kes sa armastad luksust, mugavust ja naturaalseid materjale

moonstar

Kodumaine ja
kvaliteetne kodutekstiil

Moonstar on 2014. aastal sündinud kaubamärk, mis pakub kodumaist ja kvaliteetset kodutekstiili. Meie tooted on hoolega loodud Sulle, kes Sa armastad luksust, mugavust ja naturaalseid materjale.

Voodipesu

Tencel

Moonstar on üks vähestest Eestis, kes pakub oma kaubamärgi alt 100% tencel-satiinist voodipesu. Tencel-satiin on hinnatud oma kauni välimuse, pehmuse ja hea niiskusimavuse poolest. 

Luksuslik Tencel-satiinist voodipesu paitab pehmelt Su nahka nagu siid ja laseb kehal hingata. Tencel on pehmem kui siid, jahedam kui linane, kauakestev ning kergesti hooldatav, sest kortsub vähem. Materjal imab väga hästi niiskust, mistõttu hoiab Sind värske ning kuivana, tagades hea ja rahuliku une. Hea niiskusimavus aitab kangal ka palju efektiivsemalt keha jahedana hoida ning sobib hästi inimestele, kellel on kõrgem kehatemperatuur ja ei saa seetõttu hästi magada. 

Materjali niiskust juhtivad omadused pärsivad bakterite kasvu loomulikul moel ilma keemiliste lisaaineteta, seega sobib Tencel voodipesu suurepärastelt ka tundlikule nahale ja allergikutele

Soetades Tencel voodipesu, aitad säästa keskkonda!

Tencel ehk teise nimega lyocell on botaanilise päritoluga tselluloosipõhine kiud. See on oma toormaterjalilt sarnane viskoosiga, kuid selle tootmine on keskkonnale palju vähekoormavam ja jätkusuutlikum. Kerge oksüdeeriv aine, mis lahustab puitu tselluloosi tootmiseks, ei ole mürgine, ei lagune tootmise ajal kahjulikeks aineteks ega sisalda kahjulikke jäätmeid. Enamus tootmisprotsessi kasutatavast lahusest ja veest töödeldakse ümber ja taaskasutatakse, mistõttu kulub tootmisprotsessiks vähem energiat ja vett. Materjal on 100% biolagunev

Tencel voodipesu hooldus

Tencel voodipesu hooldamine on lihtne, seda võib mõõduka kuumusega pesta pesumasinas ning ei vaja alati triikimist, sest kortsub vähe. 

NB! Voodipesu mõõtmetele on juurde arvestatud kokkutõmbevaru vastavalt kanga tootjapoolsetele juhistele.

TENCEL VOODIPESU LASTEMUSTRID

NB! Voodipesu mõõtmetele on juurde arvestatud kokkutõmbevaru vastavalt kanga tootjapoolsetele juhistele.

Luksuslik siidist voodipesu

Valmistame ka 100% siidist voodipesu nii ühevärvilisest kui ka sissekootud mustriga (jacquard) kangast.

Siidkangas on luksuslik, kerge ja omapäraselt kauni läikega. Siidist voodipesu saab edukalt kasutada aastaringselt, kuna on suvel keha vastas mõnusalt jahe ning talvel hoiab Sind soojas. 

Materjal on hüpoallergilise toimega ning sobib seetõttu ka allergikutele. 

Siid on äärmiselt naha- ja juustesõbralik– see ei kuivata liigselt näonahka, väldib kortsude teket ja hommikusi padjatriipe näos, hoiab juuksed tervemana ja pusade vabana.

Siidist voodipesu hooldus

Siidist voodipesu puhul on vajalik käsipesu või pesemine käsipesu režiimil, kasutades selleks õrna pesu jaoks mõeldud pesuvahendeid. Kindlasti ei sobi siidile pesukuivatis ja otsese päikesevalguse käes kuivatamine. Triikida on lubatud keskmisel temperatuuril ning soovitatavalt veidi niiskena. 

 

100% MULBERRY siid

Mulberry ehk mooruspuu siid on kõige parema kvaliteediga siid, mis üldse leidub. See on valmistatud siidiusside abil, keda hoitakse töös nende jaoks parimates tingimustes.

Mooruspuu siid pärineb Bombyx mori siidiussist – liigist, kelle toitumine koosneb eranditult mooruspuu lehtedest. Maailma parimat siidi kasvatatakse ja kootakse Hiinas, kus ollakse siidi valmistanud juba üle 4000 aasta. Mooruspuu siidniidid on parimad maailmas – need on siledamad, tugevamad ja ühtlasema värviga kui ükski teine siidisort. Üksik siidkiud on tugevam kui sama läbimõõduga teraskiud. Samal ajal on see sile ja luksuslik nii puudutades kui ka katsudes. Mooruspuu siidist voodipesu on sile ja hõõrdevaba – aitab ära hoida “padjasoengut”, kahu ja ka nahal unekortse, võimaldades samal ajal nahal ja juustel säilitada väärtuslikku niiskust.

Voodipesude edasimüüjad

Scroll to Top